طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی پورتال ، طراحی قالب

شرکت یکضرب چندین سال تجربه موفق در زمینه طراحی سایت، طراحی پورتال، طراحی قالب و راه اندازی سایت های اینترنتی دارد
 

طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی پورتال


طراحی سایت ، طراحی پورتال

شرکت یکضرب (ثبت 1633) با بیش از شش سال سابقه در زمینه طراحی سایت و کسب تجربیات گوناگون در زمینه طراحی سایت و طراحی پورتال تا کنون پروژه های متعددی را با موفقیت اجرا کرده است. شناخت از نیاز مشتری برای اجرای طراحی وب سایت مورد هدف ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو ، استفاده از گرافیک زیبا ، در نظر گرفتن سطح کاربران و بازدیدکنندگان وب سایت و تطبیق دادن قالب سایت با علایق مخاطب از جمله اقداماتی است که شرکت یکضرب برای اجرای یک پروژه طراحی وب سایت و یا طراحی پورتال مد نظر قرار می دهد.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت و طراحی پورتال شرکت ، در صفحه نمونه کارها موجود می باشد. شرکت یکضرب سعی می کند بعضی از آخرین کارهای خود را در این صفحه قرار دهد ، تا شما با نوع طراحی شرکت آشنایی بیشتری پیدا کنید.

ما ایده ها و اندیشه های شما را به وب سایتی تبدیل خواهیم کرد که در ذهن خود آن را طرحی و معماری کرده بوده اید.

شرکت یکضرب این افتخار را دارد که خود را به جدیدترین متدها ، ابزارها و راه و روش اجرای یک طراحی حرفه ای وب سایت به روز نگه داشته و دارد. به منظور طراحی منحصر به فرد سایت و پورتال ها از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز نظیر HTML5 ، CSS3 ، JavaScript ، Ajax و ... بهره گیری لازم صورت می گیرد.


هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. به این معنی که ممکن است دو سایت با ظاهر یکسان ، تفاوت قیمت چند برابری با یکدیگر داشته باشد! این عوامل مشخص کننده مدت زمان و هزینه مصرفی جهت طراحی سایت مورد نظر می باشد. که به برخی از آنها اشاره می کنیم:


۱) نوع وب سایت

۲) نوع محتوای وب سایت

۳) نحوه‌ی مدیریت محتوای سایت

۴) ماژول های مورد استفاده در سیستم

۵) تکنولوژی های قابل استفاده در سایت:
این تکنولوژی ها به برخی از امکانات و زبان هایی گفته می شود که از یک سایت نرمال فراتر می رود. مثل: استفاده از فلش، استفاده از آژاکس و ...)

۶) تعداد صفحات ثابت

۷) وسعت کار
۸) بهینه سازی سایت


جهت محاسبه هزینه طراحی سایت توسط شرکت یکضرب می بایست موارد ذکر شده فوق را برای وب سایتی که قصد راه اندازی آن را دارید، در نظر گرفته و به صورت کتبی برای ما ارسال نمایید.

ما مشخصات درخواستی شما را مورد بررسی قرار داده و در مورد چگونگی قیمت گذاری و جزییات بیشتر نحوه تعیین قیمت به شما پاسخ خواهیم گفت.


فرم سفارش طراحی سایت

دسترسی کاربر