پشتیبانی شرکت یکضرب

تیم فنی یک ضرب، جهت رفع مشکلات احتمالی شما و با هدف تسریع در رفع مشکل و پاسخگویی مناسب به سوالات شما، به صورت فعال آماده ارائه پشتیبانی به مشتریان خود است...
 

پشتیبانی

تیم فنی یک ضرب، جهت رفع مشکلات احتمالی شما و با هدف تسریع در رفع مشکل و پاسخگویی مناسب به سوالات شما، به صورت فعال آماده ارائه پشتیبانی به مشتریان خود است.
در همین راستا شرکت، پشتیبانی خود را به چندین صورت به مشتریان خود ارائه می کند ، که مشروح آن در این صفحه آمده است.

بهترین روش ، استفاده از سامانه پشتیبانی مشتریان است. با استفاده از این بخش شما می توانید در هر لحظه درخواست خود را با ایجاد یک تیکت به اطلاع ما برسانید. با ایجاد تیکت توسط شما، یکی از اپراتورهای پشتیبانی یکضرب نیز در اولین فرصت به شما در همان سیستم پاسخگویی خواهد داشت.

از طریق ایمیل پشتیبانی، قادر خواهید بود هر لحظه که درخواستی داشتید آن را به آدرس support(a)1zarb(dot)com ارسال نموده تا در اولین فرصت به شما پاسخ لازم فرستاده شود.

از دیگر روش ها، تماس تلفنی با شرکت است. شماره تلفن ثابت 07734227945 در روزهای شنبه تا چهارشنبه ، صبح ها از ساعت 9 الی 12:30 و بعد از ظهر ها از ساعت 18 الی 20 آماده پاسخگویی به مشتریان است.

استفاده کردن از فرم تماس با ما که در سایت موجود است نیز راه دیگری برای برقراری ارتباط با وب سایت شمرده می شود که اگر اطلاعات تماس خود را نیز در فرم تماس با ما وارد کرده باشید ، شرکت به درخواست شما از طریق اطلاعات دریافتی پاسخ خواهد داد.

سعی شرکت یکضرب بر این است ، هر زمان که نیاز به پاسخگویی از طریق ما داشته باشید ، ما را به راحتی در دسترس خود ببینید. و هیچگاه درخواست شما بدون پاسخ نماند.

دسترسی کاربر